To może Cię zainteresować

Cena pobytu obejmuje nocleg z wyżywieniem (śniadanie i obiadokolacja), bezpłatny parking oraz atrakcje i udogodnienia w obiekcie (sala zabaw dla dzieci, sala bilardowa, narciarnia, miejsce na ognisko i grilla, pralnia, internet Wi-Fi, aneksy kuchenne, kącik kawowy).

Dla rodzin z maluchami mamy dziecięce łóżeczka (dodatkowa opłata 20 zł/doba) oraz wanienki (dostępne bezpłatnie po wcześniejszej rezerwacji). W jadalni są krzesełka dla dzieci, a przez całą dobę macie nieograniczony dostęp do aneksu kuchennego. W obiekcie jest też sala z zabawkami dla dzieci w różnym wieku. Chęć skorzystania z łóżeczka lub wanienki prosimy zgłaszać podczas rezerwacji pobytu.

Za pobyt należy zapłacić gotówką w dniu przyjazdu. Na miejscu pobieramy także opłatę miejscową w wysokości 1,50 zł od osoby za dobę.

Oczywiście. Faktury VAT nie możemy wystawić jedynie na płatność realizowaną z bonu turystycznego.

Tak, o ile jest to małe zwierzątko domowe (do 3 kg). Za jego pobyt pobieramy jednorazową opłatę 50 zł. Prosimy o zgłoszenie chęci przyjazdu ze zwierzęciem podczas rezerwacji (warunek konieczny).

Doba pobytowa rozpoczyna się o godzinie 15.00, a kończy o godz. 11.00.

Na śniadanie w formie szwedzkiego stołu zapraszamy od 8.00 do 10.00. Obiadokolacje z deserem serwujemy między 16.00 a 18.00. Jeśli chcesz wcześniej wyruszyć na szlak lub wycieczkę jednodniową – przygotujemy dla Ciebie prowiant na drogę. A jeśli planujesz późniejszy powrót z gór, poczekamy z obiadokolacją. Prosimy jedynie o wcześniejszą informację w recepcji.

 Tymi słowami kultowej Polskiej piosenki chcielibyśmy zaprosić państwa do Szpiglasowy Residence gdzie nie zabraknie magii, jak również tradycyjnej góralskiej atmosfery, regionalnych potraw, choinki i kapeli góralskiej która umili nam wieczór wigilijny 

Sprzedaż od dnia 20 września 

 Pakiet 7-dniowy

 21 - 27.12.2022

  1850 zł od osoby dorosłej
  1200 zł dzieci do lat 12 
  *dzieci do lat 2 - pobyt gratis(bez świadczeń)
 Cena zawiera:

 6 noclegów
 6 śniadań w formie bufetu szwedzkiego
 5 obiadokolacji dn.21, 22, 23, 25 i 26.12.2022
 Uroczystą kolację Wigilijną dn.24.12.2022 wraz z kolędowaniem przy kapeli góralskiej
 Gwiazdkowy prezent  dla każdej rodziny
 Wizyta Mikołaja
 Pokaz iluzjonistyczny...
 Kulig po najbardziej urokliwych zakątkach okolicy połączony z pieczeniem kiełbasy przy ognisku i procentowym napitkiem dn.25.12.2022r
 Słodki bufet z domowymi ciastami i winem dn. 24.12.2022
 Bufet kawowy dostępny do woli w czasie pobytu 
 Nielimitowany dostęp do sali zabaw i sali bilardowej
 Bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu
 Monitorowany parking
 Przechowalnie sprzętu narciarskiego
 Opłatę klimatyczną
 Podatek VAT


 PO WIECZERZY O 22:00 ZAPRASZAMY NA PASTERKĘ DO POBLISKIEGO KOŚCIÓŁKA

Masz pytania? Chcesz zarezerwować pobyt?

Zadzwoń: +48 730 250 200 lub napisz do nas: kontakt@szpiglasowy.pl